Příručka homeopatické léčby. Homeopatická poradna Jany Trávníčkové. https://www.lecbaodzakladu.cz/prirucka-homeopaticke-lecby/

HOMEOPATIE - (kliknutím přejdete na odkaz)

Co je to homeopatie? Jedná se o metodu léčení nemocí způsobem, který propojuje fyzické problémy s psychickými příčinami (bloky) a harmonizuje energetické hladiny v těle. Jedná se o řízené vyvádění nemoci z těla ven.

TKÁŇOVÉ SOLI - (kliknutím přejdete na odkaz)

Co to jsou tkáňové soli? Lidské tělo je složeno převážně z organické hmoty a vody, ale je vybudováno na anorganickém základě.

Jednoduše řečeno, jedná se o něco na hranici mezi doplňkem stravy a homeopatickým lékem (ale postup výroby je odlišný). Jde o energetizované minerální látky, běžně přístupné v tkáních a buňkách živočichů i rostlin. Při výrobě Shüsslerových solí jde o suplementaci minerální látky, která je v tabletě stále přítomna v množství 1015 – 1018 molekul účinné látky v jedné tabletě (biomineral). Proto zde i na velikosti tablet záleží. Takto slouží jako informace pro buňku, kde v těle určité minerály chybí – a tam se je snaží dodat a naopak kde jich je nadbytek – a odtamtud je odvádí pryč.

KINEZIOLOGIE - v současné době stále studuji a tudíž nenabízím.

Na začátku téměř každého zdravotního problému je emocionální příčina. Uvolněním tohoto emocionálního stresu se stimulují vlastní léčebné mechanismy těla.