alternativní léčba - léčba od základu

Postklasická homeopatie

Homeopatie

Co je to homeopatie? Homeopatie je metoda řešení "problémů" způsobem, který propojuje fyzické problémy s psychickými příčinami (bloky), čímž harmonizuje nemocí rozladěné, energetické hladiny v těle. Homeopatický směr, kterým se zabývám je postklasická homeopatie. Hlavním rozdílem oproti klasické homeopatii je zařazení homeopatických léků do tzv. časoprostorové mapy.

Jedná se o řízené vyvádění nemoci z těla ven.

Homeopatie vs medicína

Homeopatie patří mezi holistické metody léčby. Holistická léčba pohlížející na jedince a příčinu jeho nemoci, jako na komplexně propojený systém vzájemě se ovlivňujících a na sebe navazujících jevů, který má vliv na celou biopsychosociální jednotku.

Homeopatika nám harmonizují, příčinou nemoci rozladěné, energetické hladiny v těle.

Tento druh alternativní medicíny funguje na základě zcela odlišných pravidel, než klasická medicína.

Narozdíl od klasické medicíny se jedná o frekvenční druh léčby, kterým neřešíme pouze současný stav (tady a teď), ale zasahujeme problém chronologicky v čase, až k jádru kde začal vznikat. Díky této vlastnosti homeopatik, můžeme dosáhnout úspěchů i u chronicky se vracejících a dlouhodobých nemocí.

Homeopat by vám nikdy neměl bránit v užívání předepsaných léků, a nikdy nebude rozporovat rady vašeho lékaře. Homeopatie je možná použít i u osob užívajících léky jako jsou například antibiotika, kortikoidy či jiné steroidní látky.

Můj přístup k léčbě

Jak brát homeopatika? Každá bytost je jedinečná. Proto je volba vhodného homeopatika pro každého klienta vytvářena na míru a není možné zcela kopírovat postupy předchozích případů.

Myslím si, že vzhledem k charakteru léčby, by byla nejideálnějším řešením spolupráce vystudovaného homeopata s lékařem. Každý z těchto směrů má jiné pole působnosti. Klasická medicína nám umí rychle ulevit od bolesti - rychle potlačit symptomy nemoci. Homeopatie je schopná zlepšovat stav pacienta spolu s uzdravováním psychické příčiny, která oslabuje imunitní systém, čímž dává predispozice pro vznik nemoci. Díky tomuto hloubkovému čištění postupně odezní symptomy dlouhodobých nemocí, případně se nám "problémy" přestanou chronicky vracet. Propojení homeopatie s klasickými metodami léčby vede k rychlejšímu a efektivnějšímu řešení problémů. Proto mám vždy obrovskou radost, když se ke mně klientův lékař neotáčí zády.

Pro úspěšné stanovení vhodného postupu léčby je třeba konzultace. Informace, které během sezení získám následně do 7 dní zpracuji a klientovi zašlu léky spolu s návodem na užívání (léky jsou v ceně sezení).

S čím vám pomohu

Jak funguje homeopatie: Díky schopnosti homeopatik spustit samoléčebné mechanismy v těle a vylaďovat organismus až do bodu kde nemoc začala vznikat, jde o vhodnou metodu pro léčbu jak fyzických, tak psychických dlouhotrvajících a chronicky se vracejících nemocí.

Často řešené bývají různé druhy alergií, kožní problémy, chronické bolesti, cyklicky se vracející nemoci, homeopatika na psychické problémy jako jsou strachy, deprese, stres a mnoho dalších.

Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás tato metoda vhodná, zeptejte se.

Jakožto registrovaný postklasický homeopat jsem zavázána dodržovat homepatický etický kodex.

Přejít nahoru