Jana Trávníčková RHom

Ing. Jana Trávníčková RHom.

Jana Trávníčková

Absolvované kurzy:

  • Česká škola Klasické homeopatie
  • Medicínské minimum
  • Základní kurz akupresury
  • Tkáňové soli
  • Kineziologie
    ONE BRAIN - 8 stupňů

 

″Nemyslím si, že dokážu pomoci všem,
ale udělám vše pro to abych pomohla těm, kteří ke mně přídou. ″

Jmenuji se Jana a jsem členkou Komory klasické homeopatie. Absolvovala jsem Českou školu klasické homeopatie pod vedením Mgr. Pavla Opelky RHom. Dále jsem pak absolvovala dvouletý kurz medicínského minima. Tím však moje studium nekončí, v homeopatii i dalších oblastech alternativní léčby se nadále vzdělávám.

Při své praxi propojuji především znalosti v oblasti homeopatie spolu s medicínskými znalostmi, psychosomatikou, psychoterapií a léčitelskými znalostmi.

Moje práce je mojí vášní.

Má cesta k alternativním směrům léčby

"Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí abys to mohl uskutečnit." - Paulo Coelho -

Vystudovala jsem biologii a aplikovanou ekologii, ale moje cesta vedla jiným směrem. Už od mala jsem toužila léčit. Sama jsem měla přehnaně silnou reakci na chemické léky, proto jsem se zajímala hodně o bylinky a později i jiné alternativní směry. Bylinky podávám sobě i svým blízkým více jak 15 let.

Po škole jsem toužila dělat nějakou práci, která pro mně bude mít smysl. Jelikož mi homeopatie pomohla s "nevyléčitelnou" chorobou - autoimunitní porucha štítné žlázy, rozhodla jsem se že chci o této metodě vědět více a tak jsem ji začala studovat.

Homeopatie má sílu, postupně odlupovat vrstvy a léčit "problém" v bodě, kde začal vznikat, až dokud se zranění nevyčistí jak na stránce fyzické, tak na té psychické.

Studium homeopatie však po škole nekončí. Krom čtení odborné literatury alternativních směrů se dále vzdělávám v postgraduálních homeopatických kurzech a rovněž jsem začala studovat kineziologii "one brain".

Naše stravování a životní styl je pouze ornou půdou pro rozvoj nemoci - nemoc sama vzniká v nás a proto i my vlastníme unikátní klíč pro to, abychom se jí zbavili.

Každá bytost je jedinečná, proto se každému klientovi věnuji individuálné a připravuji mu homeopatika přímo na míru, včetně doporučení i z jiných altrnativních směrů. Proto je velice důležitá osobní konzultace.

Těším se na Vás,

Jana

Přejít nahoru