Ceník

Ceník

Homeopatie

první konzultace

1500 Kč / konzultaci
  • První návštěva potrvá 1 hod. - 1,5 hod. konzultace zahrnuje zpracování a sestavení léčby, zaslání léků (homeopatik) na 3 měsíce. Homeopatika vybírám přímo na míru, na základě informací zjištěných během konzultace. Z toho důvodu je zasílám na Vaši adresu do týdne od poslední návštěvy.

každá další návštěva

1000 Kč / konzultace
  • Tato návštěva je určena pro kontrolní konzultaci (potrvá cca 0,5 - 1 hod), která slouží k zhodnocení reakce na léčbu, stanovení dalšího postupu a zaslání vhodných homeopatik. Pro klienty, které mám ve své péči nabízím konzultaci akutních stavů po telefonu/emailu zdarma.

konzultace akutního stavu

500 KČ
  • Cena se vztahuje na celé řešení Vašeho akutního problému až dokud nebudete zcela zdrávi (pokud uznám, že je problém akutní a ne chronický). Doporučená homeopatika nejsou zahrnuta v cenně. Pro klienti, které MÁM v péči nabízím tuto konzultaci ZDARMA.

*Homeopatika jsou vždy v ceně konzultace.
V případě potřeby jsem pro své klienty zdarma na telefonu či emailu. Po domluvě jsem ochotná provést konzultace i ve Vaší lokalitě, případně po telefonu, skypu, messengeru.

Pro maminky samoživitelky a seniory jsem ochotna nabídnout slevu - na dotaz.

Homeopatie pro zvířata

první konzultace

800 Kč / konzultaci
  • Homeopatie u zvířat funguje stejně jako u lidí. Některá zvířata však na sebe natahují nemoci jejich majitele, mnohdy dřívE než se u majitele objeví první příznaky - jsou s nim emocionálně velmi silně propojeni. V těchto případech bude vhodné, aby spolu s mazlíčkem užíval mnou zvolená homeopatika i jejich majitel.

každá další návštěva

500 Kč / konzultace

Tkáňové soli

první konzultace

150 Kč / 30 min. každých dalších 10 min= +50 Kč
  • Zahrnuje stručnou konzultaci vašeho problému včetně tvářové diagnostiky. A doporučení vhodných tkáňových solí. Narozdíl od homeopatik, soli nejsou v ceně konzultace. Cena za jedno balení, obsahující 180 tabletek je 350 Kč.

*Jednoduchou konzultaci vašeho stavu, trvající 5 - 10 min včetně doporučení vhodné soli provádím v případě zakoupení solí odemne zdarma. Ceny tkáňových solí mám stejné jako jakýkoli jiný dodavatel.

V případě homeopatické konzultace je doporučení posilujících tkáňových solí v ceně.

STORNO POPLATKY: Při zrušení rezervace méně jak 24 hodin před konzultací účtuji 50% z ceny konzultace. Při vynechání konzultace bez zrušení účtuji 100 % z ceny.

Přejít nahoru