Tkáňové soli

Schüsslerovi tkáňové soli

Tkáňové soli

Lidské tělo je složeno převážně z organické hmoty a vody, ale je vybudováno na anorganickém základě. Tkáňové soli jsou, jak už název napovídá, soli, vyskytující se přirozeně v lidských tkáních. Pokud nám, některá z těchto základních solí v těle chybí, nebo jich máme nadbytek, způsobuje to u nás různé nemoci.

"Obnova buňky a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí."

-Dr. W. H. Schüssler-

Shüsslerovi tkáňové soli, jsou něco na "hranici" mezi doplňkem stravy a homeopatickým lékem (postup výroby je odlišný). Jde o energetizované minerální látky, běžně přístupné v tkáních a buňkách živočichů i rostlin. Při výrobě Shüsslerových solí jde o suplementaci minerální látky, která je v tabletě stále přítomna v množství 1015 – 1018 molekul účinné látky v jedné tabletě (biomineral). Proto zde i na velikosti tablet záleží. Takto slouží jako informace pro buňku, kde v těle určité minerály chybí – a tam se je snaží dodat a naopak kde jich je nadbytek – a odtamtud je odvádí pryč.

K dispozici mám všechny produkty od firmy biomineral. Bližší informace o jednotlivých produktech Vám ráda zodpovím na dotaz, nebo zde: Tkáňové soli - bližší info

Jednoduchá konzultace vašeho stavu, trvající cca 5-10 min a doporučení posilující soli provádím zdarma. Komplexnější konzultace včetně tvářové charakteristiky a výběru nejvhodnějších solí je zpoplatněna 150 kč/30 min, každých následujících započatých 10 min = + 50 kč.

Pokud Vás zajímá více informací o tkáňových solích, nebo si chcete nějaké objednat, napište mi, nebo se podívejte ma můj e-shop.

Díky vyhlášce o zdravotních tvrzeních zde nemohu uvádět žádné podrobnější informace o vlastnostech tkáňových solí.

Přejít nahoru